
AHM HER CZAR SPLEND CEYLON 25G
Opisy produktów
Strona głównaAhmad Tea London Splendid Ceylon Herbata Ceylońska 25 g
Nr artykułu: 25446477
Opis szczegółowy
Przepiękne, magiczne bombki, w których zamknięte zostały liście niezwykle aromatycznej herbaty English Breakfast, Ceylon oraz Earl Grey, z pewnością nadadzą naszym świętom niepowtarzalnego aromatu. Szykowne zdobienia sprawiają, że puszka jest niezwykle elegancka i wprowadza w prawdziwie świąteczny nastrój.
Parametry produktu
| Typ | Liściasta |
|---|---|
| Rodzaj | Czarna |
| Smak | Naturalny |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Zjednoczone Emiraty Arabskie |
| Zawartość netto | 25 g |
| Parzenie - temperatura wody | 95-98 |
| Składniki | herbata czarna |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: levant foods sp. z o.o. ulica i numer: smoluchowskiego 11a kod pocztowy i miasto: 60-179 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 32 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 5 - 8 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Kod producenta
54881025539
New
New4
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię

