
Nowość
AGROWŁÓKNINA ZIMOWA 0,8X10M
Opisy produktów
Strona głównaAgrimpex Agrowłóknina osłaniająca zimowa 50g 0,8 x 10m mini rolka
Nr artykułu: 10856557
Opis szczegółowy
Agrowłóknina zimowa przeznaczona jest do osłaniania roślin przed niekorzystnymi warunkami jesienno - zimowymi. Chroni ona rośliny gruntowe przed niskimi temperaturami i wysuszającym wiatrem. Wysokiej jakości biały materiał zapewnia odpowiednie warunki do zimowej wegetacji.
Cechy produktu:
- gramatura 50g/m2
- chroni przed wiatrem
- chroni przed niskimi temperaturami
- przepuszcza powietrze
- przepuszcza światło
- stabilozowana UV
- zapewnia odpowiednią wilgotość
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Agrowłóknina |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Waga jednostkowa brutto | 0,74 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: agrimpex sp z o.o. ulica i numer: zwierzyniecka 2 kod pocztowy i miasto: 37-500 jarosław pl |
| Krótki opis marketingowy | Agrowłóknina zimowa osłaniająca agrimpex zabezpiecza rośliny, które są narażone na niska temperaturę i mroźny wiatr. |
| Zastosowanie | Do osłaniania roślin. |
| Wymiary (SxD) | 0,8 - 10 m |
| Gramatura | 50 g/m² |
| Materiał | Polipropylen (PP) |
| Cechy produktu | Przepuszczalność powietrza, Przepuszczalność wody |
| Informacje dodatkowe | Stabilizowana na działanie promieni uv.przepuszcza powietrze, utrzymuje wilgoć, chroni przez mrozem, chroni przez wiatrem, przepuszcza światło |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Kod producenta
5907547466960
New
New4
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię

