
AGROWŁÓKNINA ŚCIÓŁKUJĄC 1,6X5M
Opisy produktów
Strona głównaAgrimpex Agrowłóknina Hobby Ściółkująca Agro-Marina Czarna 50g nano-rolka 1,6x5
Opis szczegółowy
Dzięki ochronnym właściwościom idealnie sprawdza się w uprawie warzyw, krzewów owocowych i ozdobnych oraz kwiatów. W naturalny sposób przeciwdziała rozwojowi chwastów. Innowacyjna technologia AGRO MARINATM przepuszcza wodę i powietrze jednocześnie zapobiegając utracie wody w glebie. Wzmacnia system korzeniowy roślin i chroni nisko rosnące owoce przed zabrudzeniem. Po wysypaniu korą lub drobnym kamieniem pełni również funkcję dekoracyjną i estetyczną. Wszystkie Agrowłókniny posiadają stabilizację UV, która zwiększa ich wytrzymałość. Cechy produktu: - chroni przed chwastami - stabilizowana UV - odpowiada na deficyt wody w środowisku - dzięki technologii AGRO MARINA przepuszcza wodę i powietrze jednocześnie zapobiegając utracie wody glebowej. - szybciej nagrzewane jest podłoże - przepuszcza powietrze - przepuszcza wodę - zwiększa wilgotność
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Agrowłóknina |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: agrimpex sp z o.o. ulica i numer: zwierzyniecka 2 kod pocztowy i miasto: 37-500 jarosław pl |
| Krótki opis marketingowy | Agrowłóknina ściółkująca przeciw chwastom. |
| Zastosowanie | Ochrona przed chwastami |
| Wymiary (SxD) | 1,6 - 5 m |
| Gramatura | 50 g/m² |
| Materiał | Polipropylen (PP) |
| Cechy produktu | Przepuszczalność powietrza, Przepuszczalność wody |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |

