
AGROWŁÓKNINA DUAL-AGRO 1,6X5M
Opisy produktów
Strona głównaAgrimpex Agrowłóknina Hobby Ściółkująca Dual-Agro Brązowo-Czarna 50g nano-rolka 1,6x5
Opis szczegółowy
Zapobiega rozwojowi chwastów, przyśpiesza wegetację i wzmacnia system korzeniowy roślin. Posiada dwie strony z jednakowymi właściwościami ściółkującymi, dlatego może być używana dowolną stroną, według preferencji. Strona czarna - polecana na działkę rekreacyjną: do ściółkowania truskawek, ogórków, borówek oraz innych warzyw i krzewów owocowych. Strona brązowa - polecana do ogrodu: do ściółkowania krzewów ozdobnych, żywopłotów, kwiatów. Idealnie współgra z kolorem kory i ziemi, komponuje z otoczeniem oraz idealnie maskuje przyszłe ubytki kory. Cechy produktu: - chroni przed chwastami - Agrowłóknina dwustronna - stabilizowana UV - odpowiada na deficyt wody w środowisku - szybciej nagrzewane jest podłoże - przepuszcza powietrze - przepuszcza wodę - zwiększa wilgotność
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Agrowłóknina |
|---|---|
| Kolor | Czarny, Brązowy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: agrimpex sp z o.o. ulica i numer: zwierzyniecka 2 kod pocztowy i miasto: 37-500 jarosław pl |
| Krótki opis marketingowy | Agrowłóknina ściółkująca przeciw chwastom. |
| Zastosowanie | Ochrona przed chwastami |
| Wymiary (SxD) | 1,6 - 5 m |
| Gramatura | 50 g/m² |
| Materiał | Polipropylen (PP) |
| Cechy produktu | Przepuszczalność powietrza, Przepuszczalność wody |
| Informacje dodatkowe | Stabilizowana na działanie promieni uv |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |

