
Nowość
AE CZEKOLADKI TRUSK MIĘTA 200G
Opisy produktów
Strona głównaAfter Eight Strawberry & Mint Flavour 200g
Nr artykułu: 51430957
Opis szczegółowy
Czekoladki oblane czekoladą deserową 39,6% z nadzieniem 60,4% o smaku truskawkowo-miętowym. Czekolada deserowa oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne.
Parametry produktu
| Typ | Czekoladki |
|---|---|
| Smak | Truskawkowy, Miętowy, Czekoladowy |
| Zawartość netto | 200 g |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Cukier, miazga kakaowa*, syrop glukozowy, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), tłuszcz kakaowy*, tłuszcz mleczny, odtłuszczone mleko w proszku, preparat serwatkowy w proszku (z mleka), naturalny aromat truskawkowy z innymi naturalnymi aromatami, stabilizator (inwertaza), emulgator (lecytyny), sól, olejek miętowy, kwas (kwas cytrynowy). *certyfikowane rainforest alliance. dowiedz się więcej na ra.org |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed ciepłem. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 424 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1785 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,1 g |
| Zawartość soli | 0,07 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12,9 g |
| Cukry | 67,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 73,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
Kod producenta
7613035903401
New
New4
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię

