
ADIDAS ZST.PURE GAME DEO+Ż2SZT
Opisy produktów
Strona głównaadidas PURE GAME zestaw prezentowy dla mężczyzn, dezodorant zapachowy 150ml + żel pod prysznic 250ml
Opis szczegółowy
MĘSKI ZESTAW PREZENTOWY ADIDAS PURE GAME to idealny wariant dla aktywnych mężczyzn. Odpowiednio podkreśli ich osobowość, dając jednocześnie uczucie głębokiej świeżości i pozytywnej energii. Żel pod prysznic adidas Pure Game magnetyzuje intensywnymi akordami aromatycznymi, a zapachowy dezodorant do ciała zachwyca kompozycją orzeźwiających akcentów cytryny, zielonej bazylii i świeżego pieprzu. Odświeżająca formuła zapachu została wzbogacona w naturalny olejek eteryczny z cytryny i sosny. Przebadana pod kontrolą dermatologiczną, wegańska formuła. NUTY GŁOWY: skórka z cytryny, esencja z bazylii, czarny pieprz
NUTY SERCA: gałka muszkatołowa, esencja z sosny, lawenda
NUTY BAZY: paczula, aromat palonego drewna, fasola tonka
Zapach aromatyczny, drzewny
Parametry produktu
| W zestawie | dezodorant zapachowy 150ml + żel pod prysznic 250ml |
|---|---|
| Łączna pojemność | 400 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Coty Eastern Europe Sp. z o.o. Ulica i numer: Domaniewska 34a Kod pocztowy i miasto: 02-672 Warszawa PL |
| Skład | Pure game sg 250ml: aqua/water/eau, sodium c14-16 olefin sulfonate, cocamidopropyl betaine, sodium chloride, parfum/fragrance, sodium benzoate, citric acid, menthol, yellow 5 (ci 19140), yellow 6 (ci 15985), blue 1 (ci 42090). pure game bs 150ml: butane-isobutane-propane, alcohol denat., parfum/fragrance, propylene glycol, linalool, limonene, coumarin, citronellol, alpha-isomethyl ionone, citral, menthyl pca, ethyl menthane carboxamide, menthyl lactate, vanillyl butyl ether. |
| Okres przydatności | 30 mies. |
| Trwałość od otwarcia | 30 mies. |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | produkt nie wymaga ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |

