
ADAPTER USB-C/MINI JACK 3,5MM
Opisy produktów
Strona głównaAdapter USB-C - Mini Jack 3,5 mm Samsung
Nr artykułu: 16569899
Opis szczegółowy
Korzystaj z ulubionych słuchawek dzięki adapterowi USB Typ C do gniazda Jack 3.5 mm i ciesz się wysoką jakością audio, do której przywykłeś. Adapter oferuje dźwięk do 24 bitów / 192 kHz, by muzyka brzmiała w sposób, który pokochałeś.
Parametry produktu
| Oryginał/zamiennik | Oryginał |
|---|---|
| Przeznaczone do modeli | Urządzenia z USB-C |
| Złącze wejściowe | USB-C |
| Złącze wyjściowe | Mini Jack 3,5mm |
| Waga jednostkowa brutto | 0,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: samsung ulica i numer: postępu 14 kod pocztowy i miasto: 02-676 warszawa pl |
| Transmisja danych | 480 Mbps (Mb/s) |
| Długość przewodu | 9 cm |
| Kolor | Biały |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Kod producenta
8806090022661
New
NoFood
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię

