
ADAL SZCZĘŚLIWY KALENDARZ 24TB
Opisy produktów
Strona głównaAdalbert's Kalendarz Adwentowy ''Szczęśliwy kalendarz'' 24 x2g
Nr artykułu: 41853813
Opis szczegółowy
Oryginalny adwentowy kalendarz z komunikacją znaków SZCZĘŚCIA.
Kalendarz zawiera 24 saszetki po 2g
(mix 12 smaków 24 pudełeczkach)
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Sri Lanka |
| Zawartość netto | 48 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Czarna herbata cejlońska fbop 100% czarna herbata cejlońska fbop 99%, aromat earl grey 1 % herbata zielona cejlońska bopf 100% czarna herbata cejlońska fbop 99 %, aromat truskawka 1 % czarna herbata cejlońska fbop 99%, aromat brzoskwinia 1 % czarna herbata cejlońska fbop 99%, aromat wanilii 1 % czarna herbata cejlońska fbop 99%, aromat przypraw 1% czarna herbata cejlońska fbop 97%, aromaty: pomarańcza 1%, cynamon 1%, wanilia 1% herbata zielona cejlońska bopf 99%, aromat soursop 1 % czarna herbata cejlońska fbop 99%, aromat tropical 1% czarna herbata cejlońska fbop 99%, aromat cynamonu 1% czarna herbata cejlońska fbop 99%, aromat melona 1 % |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Adalbert's Sp. z o.o. Ulica i numer: Szyszkowa 35/37 Kod pocztowy i miasto: 02-285 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 3 - 5 min |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 730 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Do filiżanki włożyć 1 saszetkę herbaty i zalać świeżym wrzątkiem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 0 kJ |
| Wielkość porcji | 5 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Kod producenta
4798810025172
New
New4
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię

