
Nowość
ADAL HER LIŚ ŚWIECZKA BIO 100G
Opisy produktów
Strona głównaZestaw świeczka 120 ml + only pouch 100g BIO
Nr artykułu: 32993651
Opis szczegółowy
Oryginalny adwentowy kalendarz z przesłaniem: Poznaj piękną Sri Lankę i wygrywaj pyszne herbaty. W 24 dni odkryj z nami bajkowy CEYLON, codziennie możesz poznać ciekawostki ze świata fauny i flory, to podróż po Parkach Narodowych, zabytkach i innych atrakcjach przepięknej Sri Lanki.
Kalendarz zawiera 24 saszetki po 2g
(mix 12 smaków 24 pudełeczkach)
Parametry produktu
| Typ | Liściasta |
|---|---|
| Rodzaj | Cejlońska, Czarna |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Sri Lanka |
| Zawartość netto | 100 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | BIO Ceylon Tropical Black tea 100% |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,7 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Adalbert's Sp. z o.o. Ulica i numer: Szyszkowa 35/37 Kod pocztowy i miasto: 02-285 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 3 - 5 min |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 730 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Do filiżanki włożyć 1 saszetkę herbaty i zalać świeżym wrzątkiem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 0 kJ |
| Wielkość porcji | 5 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Kod producenta
5907602050639
New
New4
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię

