
Nowość
ABB.PASTA TUŃCZYKOWA 145G
Opisy produktów
Strona głównaAbba Pasta z tuńczyka 145g
Nr artykułu: 688106
Opis szczegółowy
Pasta z tuńczyka
Parametry produktu
| Składniki | Olej rzepakowy, tuńczyk (36%), ikra ryb dorsz atlantycki, czarniak 5,25%, sól, cukier, przecier pomidorowy, woda, ocet spirytusowy, płatki ziemniaczane, cebula, substancja konserwująca: e211i e202, przeciwutleniacze: e300 i e330, drożdże, pietruszka, naturalny aromat |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szwecja |
| Zawartość netto | 145 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Wietnam |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,17 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: koral sa ulica i numer: za dworcem 13 kod pocztowy i miasto: 83-110 tczew pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 225 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 90 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Do bezpośredniego spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 490 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2000 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 4,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 48 g |
| Cukry | 2,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 4 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Kod producenta
7316110000193
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię

