
Nowość
AB czek buteleczki likier 250G
Opisy produktów
Strona głównaAnthon Berg Czekoladowe buteleczki z likierem Mix 250g
Nr artykułu: 420787
Opis szczegółowy
Czekoladowe buteleczki z likierem Mix 250g
Parametry produktu
| Smak | Czekoladowy |
|---|---|
| Dodatki | Z nadzieniem, Z alkoholem |
| Zawartość netto | 250 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,29 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Dania |
| Składniki | Cukier, masa kakaowa, masło kakaowe, woda, alkohol 5% (koniak, rum, likiery whisky, wódka, whisky, likier), 0,8% naturalny aromat pomarańczowy (cointreau), 0,7% koncentrat licor 43, galliano vanilla koncentrat 0,5%, aromaty. zawartość alkoholu min 1,4% max 3,9%. masa kakaowa min. 50%. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: malta premium sp. z o.o. ulica i numer: kopanina 28/32 kod pocztowy i miasto: 60-105 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 464 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1936 kJ |
| Wielkość porcji | 16 g |
| Zawartość białek | 2,8 g |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 24 g |
| Cukry | 48 g |
| Zawartość węglowodanów | 51 g |
Kod producenta
5774540694306
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię

