
Nowość
4MOVE NAPÓJ WIT+MIN 556ML
Opisy produktów
Strona główna4MOVE Vitamin Water Vitamins + Minerals o smaku ananas - grejpfrut - limonka 556 ml
Nr artykułu: 888907
Opis szczegółowy
Napój niegazowany o smaku ananas – grejpfrut – limonka z dodatkiem witamin i składnika mineralnego. Pasteryzowany. Zawiera substancje słodzące. Zawiera źródło fenyloalaniny. Wyprodukowany z zagęszczonego soku (zawartość soku min. 20 %).
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 556 ml |
| Smak | Wieloowocowy |
| Działanie | Witaminizujące |
| Składniki | Woda, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (20 %), cytrynian magnezu, kwas: kwas cytrynowy; aromaty, stabilizatory: guma arabska, estry glicerolu i żywicy roślinnej; naturalny aromat limonkowy, substancje słodzące: aspartam, acesulfam k; witaminy: niacyna, kwas pantotenowy, witamina b6, kwas foliowy, biotyna, witamina b12. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,59 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodcare sp. z o.o. ulica i numer: spokojna 4 kod pocztowy i miasto: 32-080 zabierzów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 4,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 10 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 20 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 44 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 88 kJ |
| Wielkość porcji | 200 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 2,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,3 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 1 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 2 %RWS |
Witaminy i składniki mineralne
| Magnez | 33,7 mg/100ml |
|---|---|
| Magnez (%RWS) | 9 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 1,44 mg/100ml |
| Witamina B12 | 0,22 μg/100ml |
| Biotyna (witamina B7) | 4,5 μg/100ml |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 18 μg/100ml |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,13 mg/100ml |
| Witamina B6 (%RWS) | 9 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą, zawiera źródło fenyloalaniny |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
Kod producenta
5900552089988
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię

