
Nowość
4MOVE NAPÓJ COLLAGEN 330ML
Opisy produktów
Strona główna4MOVE Active Vitamin COLLAGEN smak brzoskwiniowo-cytrusowy 330 ml
Nr artykułu: 12411971
Opis szczegółowy
Pasteryzowany gazowany napój o smaku brzoskwiniowo-cytrusowym z dodatkiem witamin (witamina C, kwas pantotenowy, kwas foliowy, biotyna) i cynku. Zawiera substancje słodzące. Zawiera źródło fenyloalaniny. Wyprodukowany z zagęszczonego soku owocowego (zawartość soku min. 20 %).
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
|---|---|
| Pojemność | 330 ml |
| Smak | Brzoskwiniowy, Cytrusowy |
| Składniki | Woda, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (20 %), dwutlenek węgla, kwas: kwas cytrynowy; aromaty, hydrolizat kolagenu (0,05 %), witaminy: witamina c, kwas pantotenowy, kwas foliowy, biotyna; substancje słodzące: aspartam, acesulfam k; stabilizator: guma arabska; glukonian cynku. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodcare sp. z o.o. ulica i numer: spokojna 4 kod pocztowy i miasto: 32-080 zabierzów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Ewentualny osad jest zjawiskiem naturalnym. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 6,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 7,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 11 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 36 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 46 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 152 kJ |
| Wielkość porcji | 330 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,3 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 2 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 7 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3 %RWS |
Witaminy i składniki mineralne
| Cynk (%RWS) | 30 %RWS |
|---|---|
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 1,8 mg/100ml |
| Biotyna (witamina B7) | 15 μg/100ml |
| Biotyna (%RWS) | 30 %RWS |
| Cynk | 3,03 mg/100ml |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 60,6 μg/100ml |
| Kwas foliowy (%RWS) | 30 %RWS |
| Witamina C | 24 mg/100ml |
| Witamina C (%RWS) | 30 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera źródło fenyloalaniny, zawiera aspartam (źródło fenyloalaniny), zawiera substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Klarowność: napój mętny, bez osadów i zanieczyszczeń mechanicznych. barwa: biała do jasnożółtej. smak: brzoskwiniowo-cytrusowy, charakterystyczny dla użytych składników, kwaskowaty, bez obcych posmaków. zapach: charakterystyczny dla użytych składników, bez obcych zapachów |
|---|
Kod producenta
5900552087755
New
New4
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię

