2 szklanki 190ml cappuccino De'Longhi
Opisy produktów
Strona główna2 szklanki 190ml cappuccino De'Longhi
Nr artykułu: 49495849
Opis szczegółowy
Eleganckie szklanki termiczne o podwójnych ściankach, wyjątkowo lekkie, zrobione ze szkła borokrzemowego. Utrzymują temperaturę napoju przez długi czas. Nadają się do mycia w zmywarce.
Parametry produktu
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 2 szt. |
| Pojemność | 190 ml |
| Kolor | Przezroczysty |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Termiczność |
| Waga jednostkowa brutto | 0,34 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: De'Longhi Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Puławska 303 Kod pocztowy i miasto: 02-785 Warszawa PL |
| Rodzaj produktu | Szklanka |
| Wymiary (SxWxG) | 9 x 9,5 x 9 cm |
| Zawartość zestawu | 2 szklanki po 190ml |
Symbol
8004399324893
Kod producenta
8004399324893
NooFood
TAK
Marka/seria
DELONGHI
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię


